Hlášení místního rozhlasu

4.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE MÍSTNÍ KNIHOVNA TENTO TÝDEN PRO VEŘEJNOST OTEVŘENA VE ČTVRTEK DNE 6. ČERVNA OD 16 DO 18 HODIN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

RESTAURACE OÁZA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ POŘÁDÁ V SOBOTU 8. ČERVNA CYKLOZÁVOD ZAKONČENÝ ŠKVAŘENICÍ. START ZÁVODE OD 14 -16 HODIN, STARTOVNÉ 30 KČ PRO DOSPĚLÉ. V CÍLI ČEKÁ KAŽDÉHO ZÁVODNÍKA ODMĚNA A V 18:00 JE PŘIPRAVENA TOMBOLA PRO DĚTI. OD 17 HODIN RESTAURACE OÁZA BUDE NABÍZET ŠKVAŘENICI Z OHNĚ A TAKÉ ROŽNĚNÉ MASO. K POSLECHU I TANCI ZAHRAJE KAPELA PERFECT.


23.5.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY, KTERÉ SE BUDE KONAT V ÚTERÝ DNE 28. KVĚTNA OD 7.30 DO 17. HODIN. PŘERUŠENÍ DODÁVKY JE Z DŮVODU PRACÍ SPOJENÝCH SE ZAJIŠTĚNÍM PROVOZU DISTRIBUČNÍ SÍTĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DÁLE OZNAMUJEME, ŽE Z DŮVODU PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY BUDE POŠTA V ÚTERÝ DNE 28. KVĚTNA PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA. OZNÁMENÉ A ULOŽENÉ ZÁSILKY BUDOU K VYZVEDNUTÍ VE STŘEDU 29. KVĚTNA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

V ÚTERÝ 28. KVĚTNA BUDE TAKÉ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘENA PRODEJNA POTRAVINY U LACINY OÁZA. RESTAURACE MÁ OTEVŘENO.


20.5.2019

ČESKÝ SVAZ ZAHRÁDKÁŘŮ VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ KÁCENÍ MÁJE. AKCE SE KONÁ V SOBOTU DNE 25. KVĚTNA OD 17. HODIN NA ZAHRÁDKÁŘSKÉ CHATĚ. JE PŘIPRAVENO BOHATÉ OBČERSTVENÍ: NAKLÁDANÉ TVARŮŽKY, GRILOVANÉ MASO, OCHUTNÁVKA VÍN, ALKO I NEALKO. K TANCI A POSLECHU REPRODUKOVANÁ HUDBA. NA VAŠI ÚČAST SE TĚŠÍ ZAHRÁDKÁŘI.