Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení místního rozhlasu

14.10.2019

SPOLEK RODIČŮ VE SPOLUPRÁCI SE ZÁKLADNÍ, MATEŘSKOU ŠKOLOU A TJ SOKOL ŽENKLAVA POŘÁDÁ DRAKIÁDU, KTERÁ SE KONÁ VE STŘEDU DNE 16. ŘÍJNA OD 17. HODIN NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI. ČEKAJÍ VÁS SOUTĚŽE O NEJBAREVNĚJŠÍHO, NEJMENŠÍHO, NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍHO, NEJHEZČÍHO RUČNĚ VYROBENÉHO DRAKA A O DRAKA S NEJDELŠÍM OCÁSKEM. OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. PŘIJĎTE SE POBAVIT. TĚŠÍME SE NA VÁS. ZA NEPŘÍZNĚ POČASÍ BUDE AKCE PŘELOŽENA.


8.10.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE VE DNECH 10. A 11. ŘÍJNA BUDE V NAŠI OBCI PROBÍHAT SBĚR VELKOBJEMOVÉHO A NEBEZPEČNÉHO ODPADU. VANY BUDOU PŘISTAVENY NA PROSTRANSTVÍ PARKOVIŠTĚ ZA PRODEJNOU COOP. SBĚR VELKOOBJEMOVÉHO ODPADU BUDE PROVÁDĚN VE ČTVRTEK 10. ŘÍJNA OD 8. DO 17. HODIN. DO TOHOTO ODPADU PATŘÍ NAPŘÍKLAD STARÝ NÁBYTEK, VÝROBKY Z KERAMIKY A PORCELÁNU, STARÉ HADRY, OBUV, PODLAHOVÉ KRYTINY, MATRACE. VANY BUDOU ODVEZENY AŽ V PÁTEK DOPOLEDNE. SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU BUDE PROVÁDĚN V PÁTEK 11. ŘÍJNA OD 13. DO 15. HODIN. DO TOHOTO ODPADU PATŘÍ ELEKTROSPOTŘEBIČE, PNEUMATIKY BEZ DISKŮ, POČÍTAČE, BARVY, ŘEDIDLA ČI JINÉ NEBEZPEČNÉ LÁTKY. V PÁTEK PŘI SVOZU NEBEZPEČNÉHO ODPADU MŮŽETE ODEVZDAT I POUŽITÉ OLEJE Z DOMÁCNOSTÍ. DĚKUJEME


1.10.2019.

TJ SOKOL ŽENKLAVA SI VÁS DOVOLUJE POZVAT V PÁTEK DNE 4. ŘÍJNA V 16.30 HOD. NA UTKÁNÍ PŘÍPRAVKY S LICHNOVEM. OBČERSTVENÍ BUDE ZAJIŠTĚNO. NA VAŠI ÚČAST SE TĚŠÍ POŘADATELÉ.


25.9., 27.9. 2019

OBEC ŽENKLAVA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM ZAHRÁDKÁŘŮ VÁS ZVE V SOBOTU DNE 28. ZÁŘÍ NA 16. ROČNÍK POCHODU KOLEM ŽENKLAVY. START OD 8.30 DO 11. HODIN U ZAHRÁDKÁŘSKÉ CHATY. STARTOVNÉ: DĚTI ZDARMA, DOSPĚLÍ 50,- KČ. OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. V CÍLI K POSLECHU ZAHRAJE CIMBÁLOVÁ MUZIKA TROJAČKA. TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST.


19.9.2019, 20.9.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE V PÁTEK OD 10. HODIN JDOU DĚTI NAŠÍ ŠKOLY V RÁMCI AKCE UKLIĎME ČESKO UKLÍZET NAŠI OBEC. POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM, MŮŽETE SE K NÁM PŘIPOJIT. VYCHÁZÍME V 10. HODIN OD ZÁKLADNÍ ŠKOLY.


18.9., 20.9.2019

ČESKÝ ZAHRÁDKÁŘSKÝ SVAZ ŽENKLAVA POŘÁDÁ VINOBRANÍ S TRADIČNÍ VÝZDOBOU A BURČÁKEM AKCE SE KONÁ V SOBOTU DNE 21. ZÁŘÍ. ZAČÁTEK OD 19. HODIN V SÁLE OBECNÍHO HOSTINCE. K POSLECHU A TANCI VÁM BUDE HRÁT SKUPINA PAZUŘI. JE PŘIPRAVENA BOHATÁ TOMBOLA. VSTUPNÉ 100,- KČ. NA HOJNOU ÚČAST SE TĚŠÍ ZAHRÁDKÁŘI.

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ A OBECNÍM ÚŘADEM, POŘÁDÁ LIDOVÝ BĚH PRO ZDRAVÍ JAKO DOPROVODNOU AKCI BĚHU EMILA ZÁTOPKA. AKCE SE KONÁ TUTO SOBOTU DNE 21. ZÁŘÍ. V 10.20 JE SRAZ ÚČASTNÍKŮ NA PARKOVIŠTI U MATEŘSKÉ ŠKOLY, KDE PROBĚHNE I PREZENTACE, V 10.40 ZAČÁTEK ZÁVODU, V 11.10 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A ODMĚNY VŠEM ZÁVODNÍKŮM. DĚTI BUDOU ROZDĚLENY DO RŮZNÝCH KATEGORIÍ.

PO DOKONČENÍ ZÁVODU PODPOŘÍME DOSPĚLÉ ZÁVODNÍKY PŘI BĚHU DO ROŽNOVA. PŘIJĎTE SI S NÁMI ZABĚHAT NEBO NÁS POVZBUDIT.


13.9.2019

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ A OBECNÍM ÚŘADEM POŘÁDAJÍ V SOBOTU DNE 14. ZÁŘÍ VÝŠLAP NA FOJŤÁK POHÁDKOVÝM LESEM. START OD 16. HODIN U OBECNÍHO ÚŘADU. ČEKÁ VÁS PLNĚNÍ ÚKOLŮ NEJEN PRO DĚTI PO VYZNAČENÉ TRASE NA FOJTŮV KOPEC. V 18. HODIN ZAPÁLENÍ TÁBORÁKU U HASIČÁRNY A OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ ZA DOPROVODU KYTARY. OD 20. HODIN ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ POZOROVÁNÍ NOČNÍ OBLOHY. POZOROVÁNÍ PLANET A HVĚZD POMOCÍ DALEKOHLEDŮ S DOPROVODNÝM VÝKLADEM HVĚZDÁRNY VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ. ALKO, NEALKO I ŠPEKÁČKY ZAJIŠTĚNY K PRODEJI. TĚŠÍME SE NA VÁS.


3.9.2019

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ A OBECNÍM ÚŘADEM POŘÁDAJÍ V SOBOTU DNE 7. ZÁŘÍ VÝŠLAP NA FOJŤÁK POHÁDKOVÝM LESEM. START OD 16. HODIN U OBECNÍHO ÚŘADU. ČEKÁ VÁS PLNĚNÍ ÚKOLŮ NEJEN PRO DĚTI PO VYZNAČENÉ TRASE NA FOJTŮV KOPEC. V 18. HODIN ZAPÁLENÍ TÁBORÁKU U HASIČÁRNY A OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ ZA DOPROVODU KYTARY. OD 20. HODIN ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ POZOROVÁNÍ NOČNÍ OBLOHY. POZOROVÁNÍ PLANET A HVĚZD POMOCÍ DALEKOHLEDŮ S DOPROVODNÝM VÝKLADEM HVĚZDÁRNY VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ. ALKO, NEALKO I ŠPEKÁČKY ZAJIŠTĚNY K PRODEJI. ZA NEPŘÍZNĚ POČASÍ BUDE AKCE PŘELOŽENA NA 14. ZÁŘÍ. TĚŠÍME SE NA VÁS.


19.8.2019

DO NAŠÍ OBCE PŘIJEDE POJÍZDNÁ ČISTÍRNA PEŘÍ, KTERÁ TAKÉ VYRÁBÍ PROŠÍVANÉ DEKY A POLŠTÁŘE. FIRMA ŠTAUBERT DODÁVÁ VLASTNÍ SYPKOVINU A VŠE SE DĚLÁ NA POČKÁNÍ. PROVOZNÍ DOBA JE VE STŘEDU DNE 21. SRPNA OD 11 DO 17 HODIN. PROVOZOVNA BUDE UMÍSTĚNA U JEDNOTY. DĚKUJEME.


7.8.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE V DOBĚ OD 12. DO 16. SRPNA BUDE ČÁSTEČNĚ OMEZEN PROVOZ OBECNÍHO ÚŘADU. Z DŮVODU ČERPÁNÍ ŘÁDNÝCH DOVOLENÝCH A DLOUHODOBÉ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI NEBUDOU V TOMTO TÝDNU VYBÍRÁNY ŽÁDNÉ POPLATKY. ROVNĚŽ NEBUDE PŘÍSTUPNA SLUŽBA CZECH POINT. OVĚŘOVÁNÍ PODPISU BUDE POTŘEBA DOHODNOUT PŘEDEM TELEFONICKY NA TEL. ČÍSLE 602 521 518. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


7.8.2019

MÍSTNÍ KŘESŤANSKÝ SBOR ZVE VŠECHNY RODIČE, DĚTI, BABIČKY I DĚDEČKY V PÁTEK DNE 9. SRPNA V 16:00 HODIN NA VÝLETIŠTĚ. RADOST BUDE ROZDÁVAT SKUPINA DĚTÍ KING KIDS Z BRNA. POTĚŠÍ VÁS PÍSNĚMI, TANEČKY A SCÉNKAMI. VSTUP VOLNÝ. TĚŠÍME SE NA HOJNOU ÚČAST. PANÍ PETRÁŠOVÁ.


17.7.2019

OBEC ŽENKLAVA VÁS ZVE NA PROMÍTÁNÍ ČESKÉ KOMEDIE ŽENY V BĚHU. AKCE SE KONÁ V SOBOTU DNE 20. ČERVENCE OD 21. HOD NA VÝLETIŠTI. ZA NEPŘÍZNĚ POČASÍ SE BUDE PROMÍTAT V SÁLE KULTURNÍHO DOMU. DOPORUČUJEME DEKY S SEBOU. VSTUPNÉ 50,- KČ. TĚŠÍ SE NA VÁS POŘADATELÉ.


24.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE MÍSTNÍ KNIHOVNA TENTO TÝDEN PRO VEŘEJNOST OTEVŘENA VE ČTVRTEK DNE 27. ČERVNA OD 16 DO 18 HODIN. KNIHOVNA BUDE OTEVŘENA JEŠTĚ 3. ČERVENCE, PAK AŽ PO PRÁZDNINÁCH. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


21.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE OD 21. ČERVNA SE BUDOU V OBCI PROVÁDĚT KONTROLY A REVIZE SPALINOVÝCH CEST, JAK NA PEVNÁ, TAK NA PLYNNÁ PALIVA. REVIZE BUDOU PROVÁDĚNY FIRMOU KOMINICTVÍ PAVEL KOVÁŘ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 776 131 059.


19.6.2019

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ VYHLAŠUJÍ ŽENKLAVSKÝ VÍCEBOJ. SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO DĚTI S RODIČI. AKCE SE KONÁ V PÁTEK 21. ČERVNA OD 17. HODIN NA ŠKOLNÍM HŘIŠTI. CO VÁS ČEKÁ? SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ, TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ ATLETICKÉ DISCIPLÍNY A VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH ŽENKLAVSKÝCH VÍCEBOJAŘŮ. ODMĚNY PRO VŠECHNY DĚTSKÉ SPORTOVCE. OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI.


18.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE VE STŘEDU DNE 19. ČERVNA SE USKUTEČNÍ T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH. ZÁKLADNÍ ŠKOLA V ŽENKLAVĚ JE JIŽ 2. ROK ZAPOJENA. BĚŽÍME V 10. HODIN NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI. AKCÍ SI PŘIPOMÍNÁME MEZINÁRODNÍ OLYMPIJSKÝ DEN. V JEDEN DEN, PŘESNĚ V JEDEN ČAS VYBÍHÁ 75 000 BĚŽCŮ PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE. PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT. DĚKUJEME.


4.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE MÍSTNÍ KNIHOVNA TENTO TÝDEN PRO VEŘEJNOST OTEVŘENA VE ČTVRTEK DNE 6. ČERVNA OD 16 DO 18 HODIN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

RESTAURACE OÁZA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ POŘÁDÁ V SOBOTU 8. ČERVNA CYKLOZÁVOD ZAKONČENÝ ŠKVAŘENICÍ. START ZÁVODE OD 14 -16 HODIN, STARTOVNÉ 30 KČ PRO DOSPĚLÉ. V CÍLI ČEKÁ KAŽDÉHO ZÁVODNÍKA ODMĚNA A V 18:00 JE PŘIPRAVENA TOMBOLA PRO DĚTI. OD 17 HODIN RESTAURACE OÁZA BUDE NABÍZET ŠKVAŘENICI Z OHNĚ A TAKÉ ROŽNĚNÉ MASO. K POSLECHU I TANCI ZAHRAJE KAPELA PERFECT.


23.5.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY, KTERÉ SE BUDE KONAT V ÚTERÝ DNE 28. KVĚTNA OD 7.30 DO 17. HODIN. PŘERUŠENÍ DODÁVKY JE Z DŮVODU PRACÍ SPOJENÝCH SE ZAJIŠTĚNÍM PROVOZU DISTRIBUČNÍ SÍTĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DÁLE OZNAMUJEME, ŽE Z DŮVODU PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY BUDE POŠTA V ÚTERÝ DNE 28. KVĚTNA PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA. OZNÁMENÉ A ULOŽENÉ ZÁSILKY BUDOU K VYZVEDNUTÍ VE STŘEDU 29. KVĚTNA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

V ÚTERÝ 28. KVĚTNA BUDE TAKÉ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘENA PRODEJNA POTRAVINY U LACINY OÁZA. RESTAURACE MÁ OTEVŘENO.


20.5.2019

ČESKÝ SVAZ ZAHRÁDKÁŘŮ VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ KÁCENÍ MÁJE. AKCE SE KONÁ V SOBOTU DNE 25. KVĚTNA OD 17. HODIN NA ZAHRÁDKÁŘSKÉ CHATĚ. JE PŘIPRAVENO BOHATÉ OBČERSTVENÍ: NAKLÁDANÉ TVARŮŽKY, GRILOVANÉ MASO, OCHUTNÁVKA VÍN, ALKO I NEALKO. K TANCI A POSLECHU REPRODUKOVANÁ HUDBA. NA VAŠI ÚČAST SE TĚŠÍ ZAHRÁDKÁŘI.